10 tanich gadżetów – organizerów do samochodu

Wśród akcesoriów samochodowych na Aliexpress możemy znaleźć bardzo ciekawe pozycje, które nie kosztują wiele, a pomogą zorganizować przestrzeń w samochodzie. Dodatkowe schowki, uchwyty na telefon czy organizery sprawią, że każdy drobiazg znajdzie swoje miejsce i będzie łatwo dostępny w razie potrzeby. W zestawieniu znalazły się akcesoria, które możecie zamówić już za kilka centów, najdroższy kosztuje około 12 dolarów. Sprawdźcie sami, może coś przyda się i w Waszych autach.

1. Wielofunkcyjny uchwyt na kubek

Bardzo ciekawy uchwyt – organizer, montowany w uchwycie na kubek w samochodzie może w zależności od potrzeb posłużyć za uchwyt na butelkę/kubek ale również jako statyw do telefonu, okulary czy drobiazgi niepotrzebne w trakcie jazdy, które chcemy nieco ukryć, aby nie leżały na widoku. Na Ali znajdziecie też dużo tańsze dodatkowe uchwyty na kubki, mocowane na kratce nawiewu.

Sprawdź cenę na Aliexpress

 

2. Pudełko na drobiazgi

Eleganckie pudełeczko ze skóry ekologicznej montowane na kratce nawiewu przyda się do przechowania okularów długopisu, czy telefonu, który po sparowaniu z samochodem i tak obsługujemy najczęściej za pomocą przycisków w kierownicy.

Sprawdź cenę na Aliexpress

 

3. Uchwyt na telefon

Wybór uchwytów na telefon jest ogromny, akcesoria różnią się sposobem i miejscem montażu, od magnetycznych, po te mocowane na szybie czy desce rozdzielczej samochodu. U mnie bardzo dobrze sprawdził się uchwyt z magnesem – mocno trzyma telefon (choć mój do najlżejszych nie należy).

Sprawdź cenę na Aliexpress

 

4. Ładowarka USB

Niezbędna na dłuższe trasy samochodem, kiedy potrzebujemy podłączyć smartfon czy tablet do ładowania. Niektóre ładowarki dostępne na Ali mają dodatkowe funkcje, takie jak bezprzewodowy zestaw głośnomówiący, przydatny gdy nie mamy możliwości sparowania smartfona bezpośrednio z samochodem.

Sprawdź cenę na Aliexpress

 

5. Klips do okularów

Co zrobić, aby okulary były zawsze pod ręką kierowcy? Z pomocą przyjdzie klips do zamocowania okularów na osłonie przeciwsłonecznej pod sufitem.

Sprawdź cenę na Aliexpress

6. Składany stolik

Coś dla tych, którzy potrzebują dodatkowego miejsca dla pasażerów podróżujących na tylnej kanapie. Stolik mocowany na przednim fotelu po rozłożeniu oferuje uchwyty na kubki oraz dodatkowe schowki na drobiazgi. Na Ali znajdziecie również inne modele organizerów na siedzenie z funkcją rozkładanych stolików.

Sprawdź cenę na Aliexpress

7. Uchwyt na bilet parkingowy

Bardzo prosty i funkcjonalny drobiazg do przytwierdzenia biletu parkingowego za szybą auta. Przyklejony do szyby samochodu utrzymuje przepustki, czy jednorazowe bilety z parkomatu w widocznym miejscu.

Sprawdź cenę na Aliexpress

 

8. Organizer na drobiazgi do bagażnika

To najdroższa pozycja w zestawieniu, organizer kosztuje obecnie około $12. Jednak ilość przegródek do organizacji i przechowywania drobiazgów, czy narzędzi które powinny znaleźć się w samochodzie jest imponująca. Na Ali znajdziecie też tańsze opcje toreb i kufrów do bagażnika, sprawdźcie sami.

Sprawdź cenę na Aliexpress

 

9. Taśmy do bagażnika

Poza popularnymi siatkami do bagażnika, sprawdźcie te taśmy na rzepy za około $1, które utrzymują w miejscu pojedyncze butelki, gaśnicę i inne rzeczy, które regularnie wozimy w bagażniku.

Sprawdź cenę na Aliexpress

 

10. Samochodowy kosz na śmieci

A co powiecie na miniaturowe kosze na śmieci, które pomogą utrzymać porządek w samochodzie? Nie ma nic przyjemnego w opróżnianiu schowków samochodowych ze starych nadpsutych ogryzków jabłek czy gum do żucia. Dzięki koszom zniknie też problem wszechobecnych papierków, których nie brakuje po dłuższej podróży – przynajmniej w moim samochodzie. Pojemniki mają różne kolory, co może przydać się, np. jeśli chcemy segregować odpady 🙂

Sprawdź cenę na Aliexpress

 

Ceny są bardzo atrakcyjne rozpoczynają się od kilkudziesięciu centów (pamiętajcie, że w przypadku bardzo niskich cen, zawsze warto zapoznać się z liczbą zamówień i komentarzami poprzednich klientów). Jeśli szukacie innych pomysłów na tanie zakupy na Aliexpress zapraszam do przeczytania pozostałych artykułów.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *