Najlepsze etui na telefon – case z Aliexpress

Jednym z najpopularniejszych zakupów na Aliexpress od wielu lat są etui na telefony. Na Aliexpress znajdziemy pokrowce na praktycznie każdego smartfona. W większości przypadków są to te same etui, które sprzedawane są w polskich sklepach. Jest tylko jedna znacząca różnica – są znacznie tańsze. Przyjrzyjmy się bliżej jaki case na telefon z Aliexpress warto kupić.

Niska cena case’ów na telefony to nic nowego w przypadku Aliexpress. Tutaj praktycznie wszystko jest znacznie tańsze, a szczególnie rzeczy, które produkowane są niemal wyłącznie w Chinach. Te wszystkie pokrowce, które widzimy w europejskich salonach typu Media Markt i różnych mniejszych punktach oferujących liczne akcesoria na telefony (poza nielicznym wyjątkami typu jakieś designerskie limitowane serie) są produkowane w Chinach lub innych krajach dalekiej Azji. Jednocześnie sprzedawcy narzucają na nie ogromne marże, czasami rzędu kilkuset procent.

Poza atrakcyjna ceną, Aliexpress ma jednak jeszcze jeden atut. Na Aliexpress znajdziemy bowiem znacznie większy wybór case’ów niż w jakimkolwiek sklepie w Polsce. Są tam pokrowce na praktycznie każdy telefon i praktycznie w każdym kolorze. Wykonane z przeróżnych materiałów i z zastosowaniem naróżniejszych grafik.

Case jest też dobrym pomysłem na pierwszy zakup na Aliexpress. Ryzykujecie niewielkie pieniądze, a poza tym uważam że istnieje małe ryzyko że nie będziecie zadowoleni z zakupu.

Sprawdźcie kilka etui, które sam w ostatnim czasie zakupiłem na Ali:

Sprawdzone etui z Aliexpress:

Na początek przykład najprostszego i z reguły najtańszego case’a. Zwykłe silikonowe, przezroczyste etui:

cudazali.pl - case na telefon - przezroczysty w pudełku

cudazali.pl - case na telefon - przezroczysty

Powyższe etui to wersja na Xiaomi Mi 5, ale akurat w tym przypadku nie ma najmniejszego problemu, aby znaleźć okładkę na dowolny model telefonu.

Kolejny klasyczny case to model zamykany:

cudazali.pl - case na telefon - otwierane etui - po otwarciucudazali.pl - case na telefon - otwierane etui - z telefonemcudazali.pl - case na telefon - otwierane etui

Przechodząc do nieco bardziej wymyślnych okładek, spójrzmy na te z twardą plastikową teksturą:

cudazali.pl - case na telefon - sztywny plastikowy

Powyższe modele sprzedawane są za grosze i zawierają całą masę ciekawych grafik. Jednak do wyboru mamy jeszcze ciekawsze modele, np. te gumowe z bohaterami Disneya:

cudazali.pl - case na telefon - myszka Miki - Minnie Mouse

 

Prawdziwym hitem są jednak według mnie case’y – futrzaki:

 

cudazali.pl - case na telefon - futrzak, królik z uszamicudazali.pl - case na telefon - futrzak, królik

 

Tak więc jak widzicie wybór jest naprawdę ogromny, a jakość powyższych etui w żaden sposób nie odstaje od tych dostępnych w Polsce.

Najciekawsze „kejsy” na smartfona z Chin

Moje powyższe zakupy to oczywiście tylko malutki wycinek bogatej oferty chińskich handlarzy. Umieszczę dla Was jeszcze kilka innych przykładowych wzorów, które mogą Was zainteresować. Pamiętajcie, że w większości przypadków na Aliexpress znajdziemy taki sam design etui na każdy model telefonu (a przynajmniej na te najpopularniejsze).

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *