Słodziaki z Aliexpress – sprawdź jak wyglądają

Słodziaki to kolejna po Świeżakach seria maskotek, które były do zdobycia w sieci sklepów Biedronka. Zabawki niewątpliwie okazały się niesamowitym sukcesem reklamowym i cieszyły się ogromną popularnością. Identyczne pluszaki można jednak zamówić na Aliexpress. Sprawdźcie jak wyglądają i sami oceńcie czy przypominają te dostępne w polskim sklepie.

Zamówienie Gangu Słodziaków z Ali

Słodziaki z Aliexpress - gang Słodziaków

Przez pewien czas zabawki były bardzo łatwe do znalezienia na Aliexpress. Z czasem jednak ich aukcje poznikały, prawdopodobnie z uwag na naruszenie praw Biedronki. Sprzedawcy znaleźli jednak sposób i postanowili odpowiednio pomaskować swoje aukcje. Aukcje, które cały czas znajdziemy na Ali są opisane słowami kluczowymi, takimi jak: Fox, Owl, Leopard, Bear, Rabbit, Hedgehog i „Las zwierząt”. Nie zawsze jednak załączone są do nich zdjęcia pluszaków.

Swoje zamówiłem na tej aukcji.

Zabawki zamówione 11 listopada przyszły do mnie mniej więcej po miesiącu tak o to zapakowane:

Słodziaki z Aliexpress - paczka z maskotkami

Zamówiłem cały zestaw 6 maskotek i przyszły zapakowane jak powyżej. Może niezbyt elegancko, ale poza tym, ze były lekko wygniecione w transporcie to wszystkie były całe. Zerknijcie na poszczególne Słodziaki z bliska:

Słodziaki z Aliexpress - Bóbr Borys

Słodziaki z Aliexpress - Ryś Rysio

Słodziaki z Aliexpress - Jeż Jerzy

Słodziaki z Aliexpress - zając Zuzia

Słodziaki z Aliexpress - Sowa Zosia

Słodziaki z Aliexpress - Lis Lucek

Tak więc sami możecie ocenić czy się różnią od tych „sklepowych”. Najciekawsze w tym wszystkim są metki na maskotkach:

Słodziaki z Aliexpress - kolekcja na metce

Można by się spodziewać jakichś chińskich znaczków, a tu taka niespodzianka… Papierowa metka była jednak przyczepiona wyłącznie do Lucka. Pozostałe maskotki mają jednak takie metki:

Słodziaki z Aliexpress - metka w języku polskim

Krótko mówiąc maskotki wyprodukowane zostały zdecydowanie na rynek polski. W mojej ocenie wyglądają też identycznie jak te, które można było zdobyć poprzez zakupy w sklepie i zbieranie naklejek.

Dzieciaki w każdym razie były zachwycone. Zestaw kosztował w sumie ok. 130 zł. Obecnie maskotki można kupić nawet nieco taniej po 15-20 zł.

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *